Nahoru
Úvod O nás
O nás Tisk Email

Historie

Poliklinika Modřany byla uvedena do provozu v roce 1987 jako 6. poliklinika Obvodního ústavu národního zdraví Prahy 4. Dne 1.1.1997 byla budova v privatizaci převedena na Hlavní město Prahu. V současnosti je provozovatelem polikliniky společnost CODUM s.r.o.

Současnost

Na Poliklinice Modřany pracuje celkem cca 90 zkušených lékařů, z toho zhruba polovina jsou zaměstnanci společnosti CODUM s.r.o., ostatní jsou k této společnosti v nájemním vztahu, každý z nich je tedy samostatným privátním subjektem.

Jsme jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů ambulantních služeb v Praze. Péči zajišťujeme především pro spádovou oblast Prahy 4, což je přibližně 60 000 obyvatel pražských čtvrtí Modřany, Komořany, Libuš, Lhotka, Cholupice, Braník, Hodkovičky a Točná, ale samozřejmě i ostatním pacientům. Na některá naše renomovaná oddělení dojíždějí dokonce i mimopražští.
Ošetříme u nás každého, protože máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Komplexní zdravotní péče

Poskytujeme široké spektrum zdravotnických služeb pod jednou střechou. Díky tomu je návštěva lékaře u nás mnohem pohodlnější a méně stresující a umožňuje návštěvu více potřebných ordinací po sobě.
Kvalitní ambulantní zdravotní péči zajišťují naši praktičtí lékaři pro dospělé i děti a dorost a dalších 25 specializovaných ambulancí. K dispozici máme plně digitalizovaný rentgen, sono, laser a další moderní vybavení. V budově naleznete i lékárnu, laboratoř a další doplňkové služby.

Profesionalita i lidskost

Profesionalita, odbornost, zodpovědnost, lidskost, vstřícnost, pochopení i důvěra v kultivovaném prostředí jsou zásadní aspekty, kterými se řídíme při péči o naše pacienty. Smyslem naší činnosti je prevence, přesná diagnostika a správná léčba v duchu Hippokratovy přísahy. Dbáme na důsledné dodržování lékařské etiky a práv pacientů. To vše u každého pacienta individuálně podle jeho vlastních potřeb.