Nahoru
Úvod Naši pacienti
Naši pacienti PDF Tisk Email

 

Lenka Marušková, Dis.

reprezentatka ČR ve sportovní střelbě, olympijská medailistka

nasi-pacienti lenka-olympPro moji sportovní kariéru je zdraví prvořadou podmínkou. Na Poliklinice Modřany jsem se svěřila do péče praktické lékařky MUDr. Věry Hanouskové a plně ji důvěřuji.  Velký dík patří i rehabilitačnímu oddělení, které také velkou měrou přispělo k vyřešení mých problémů se zády a bezesporu se podílelo na tom, že jsem  mohla absolvovat jednu ze svých nejúspěšnějších sportovních sezón ve své kariéře a pro Českou republiku tak vybojovat další cenné kovy.
A ještě jeden sen jsem si splnila, tentokrát až v dospělosti. Odreagování od sportovního shonu mi přináší malovaní klasické olejomalby. Svými romanticky laděnými obrazy založenými na realitě se  snažím navodit v lidech stav klidu a vtáhnout je do atmosféry malby.
Všem na poliklinice děkuji za obětavost a ochotu a doufám, že se Vám moje obrazy budou líbit.
Vaše Lenka,  www.lenkamaruskova.cz

 

Mgr. Daniela Bláhová

předseda organizace Roska Praha, člen výboru Centra handicapovaných lyžařů

nasi-pacienti mgr.blahovaZ důvodu mé nemoci, kterou je roztroušená skleróza, jsem upoutána na vozík. Rehabilitace je tudíž pro můj zdravotní stav velmi důležitá, a tak musím vyzdvihnout práci celého rehabilitačního oddělení Polikliniky Modřany, zvláště pak práci fyzioterapeutky Veroniky Mihálové, ke které pravidelně docházím. Kromě zmíněného rehabilitačního oddělení navštěvuji i další odborné lékaře, u kterých jsem registrována, přičemž je nutné konstatovat, že jsem se vždy setkala s ochotou a vstřícným jednáním. S Poliklinikou Modřany mám tedy velmi dobré zkušenosti, vycházející nejen z profesionality příslušných odborníků, ale i z příkladného a lidského přístupu jejího personálu.
Děkuji všem za péči o moje zdraví. Daniela B.

 

 

Mgr. Tomáš Krejčíř

herec, moderátor

nasi-pacienti tomas-krejcirZdravím všechny pacienty a přátele Polikliniky Modřany. Jsem dlouholetým spokojeným klientem polikliniky, kde využívám profesionální lékařskou péči. Kromě toho provozuji v přízemí polikliniky oční ordinaci s oční optikou a také ordinaci dentální hygieny společnosti TOP ESTHETIC centra estetické a oční medicíny s.r.o.
Srdečně váz zvu k návštěvě nejen našich prostor, ale i celé Polikliniky Modřany.

 

 

 

 

 

 

Luděk Munzar

zasloužilý umělec

munzar2

Český herec, dlouholetý člen činohry Národního divadla, který získal řadu ocenění. Úspěšný také v dabingu, režisér několika divadelních her. Letectví, stejně jako automobilová vášeň, se mu staly životním koníčkem.